Tilbud til sykkelsesongen

Produkttilbud fra Fuel of Norway
I vinter kom Fuel of Norway inn som samarbeidspartner til NCF og ny leverandør på ernæring. Landslagenes utøvere får nå tilgang på ernæringsproduktene til Fuel of Norway både under samlinger og på ritt. Les saken her. Daglig leder og gründer i Fuel of Norway, Morten Andresen, uttaler:

«Fuel of Norway er meget glade for samarbeidet med sykkelforbundet og sammen skal vi jobbe for kunnskap og energi til både bredden og eliten. Vi har i dag mange gode samarbeid med sykkelklubber, men ønsker å bidra hos enda flere.

Gabriel «Gabba» Rasch hadde ideen til Fuel om at ernæring må kunne være både sunt og bidra til at kroppen yter maks. Dette har vi sammen lykkes godt med og dere kan derfor trygt anbefale rytterne deres å benytte seg av Fuel.

Ta derfor kontakt med oss om dere er nysgjerrig på produktene og ønsker et samarbeid eller mere kunnskap.»

Se ekstra gunstig tilbud til klubb fra Fuel of Norway under.
morten@fuelofnorway.no

Tid for samlinger, ritt og turopplevelser?
Thon Hotels er samarbeidspartner til norsk sykkelsport, og tilbyr gode priser på hotell for både medlemmer og klubber.
Det er hele 70 hotell i Norge, fra nord til sør. Dersom du bestiller på vegne av klubben eller en gruppe, kan du bestille med Norges Cykleforbund sin kode på denne nettsiden: https://www.thonhotels.no/thon-sport/idrettslag-forening/

Norges Cykleforbund

THC1425

Som privatperson kan våre medlemmer med sitt reisefølge, bestille rom på Thon Hotels fra denne nettsiden:
https://www.thonhotels.no/?firma=THC1425

Det enkleste er å laste ned Thon Hotels-appen på telefonen for Android/Iphone,
og registrer deg med Norges Cykleforbund sin firmakode.
Slik gjør du det:

– Last ned Thon Hotels appen i Android/App store Iphone

– Trykk på “profil”

– Logg inn eller registrer profil (dette gir deg også poeng og fordeler i bonusprogrammet Thon+)

– Når logget inn, velg «avtalepriser»

– Legg til firma

Firmanavn: Norges Cykleforbund

Firmakode: THC1425

Lykke til og god tur!

Skal du ha trafikk- eller arrangementskilt til rittet ditt?

I samarbeid med Skiltmaker Haugen i Skien har vi utarbeidet en oversikt over skilt og materiell som passer både landeveisritt og ritt i terreng.
Per Haugen kjenner sykkelsportens behov godt og yter solid service. Gjennom flere år har han produsert arenamateriell og trafikkskilting til både Tour of Norway og NCFs Norgescuper og NM. Blant hans produkter finner du også beachflagg, seiersvegger og arenabanner.

Ta gjerne kontakt med Per Haugen dersom du trenger skilt og profilering til klubbens ritt og aktiviteter.

Skiltmaker Haugen
Telefon: 35 59 50 00

post@skiltmakerhaugen.no

Foto: Leo Solland

Publisert 11.04.2022