Utvalg og komitèer | NCF

Utvalg og komitèer

LOVUTVALGET:

Stein Arne Hammersland (leder)
Tlf m: 922 32 490
E-post: sahtrek@online.no
   
Inger Ness
Tlf. m: 930 09 728
E-post: inger_ness@yahoo.no

Ove Veum
Tlf. m: 920 40 905
E-post: oveveum@online.no

Jannike Byberg (varamedlem)
Tlf. m: 473 24 913
E-post: jfbyberg@icloud.com

   
DISIPLINÆR- OG SANKSJONSUTVALGET:
   
Øistein Eriksen (leder)
tlf.: 915 18 043
E-post: oei-e@online.no
   
Lisbeth Berntsen Huse
Tlf. m: 994 88 278
E-post: fmoplbh@fylkesmannen.no  
  
Per Inge Simonsen
Tlf. m: 957 78 757
E-post: pisimons@online.no

Roar Sæterhaug (varamedlem)
Tlf. m: 918 97 463
E-post: roarsat@gmail.com
 

KONTROLLKOMITÈEN:
   
Bjørn Hamre (leder)
Tlf. m: 900 56 510
E-post: bjorn.hamre@klp.no 
   
Tone Gellein Halvorsen
Tlf. m: 915 45 493
E-post: Tone.Gellein.Halvorsen@sensonor.no

 Terje Johnsen
 Tlf. m: 934 84 777
 E-post: terjegrut@gmail.com

 Anne-Lise Katle (varamedlem)
 Tlf. m: 900 20 516
 E-post: anne-lise.katle@fleten.no 

 Jan Erik Steen (varamedlem)
 Tlf. m: 922 53 261
 E-post: janerik@norskradiomuseum.no
   

VALGKOMITÈEN:

Gaute Kindervåg (leder)
Tlf. m: 901 72 374
E-post: gki@mento.no

Marianne Balto
Tlf. m: 480 63 358
E-post: mabahen03@yahoo.no

Kjell Bjertnes
Tlf. m: 911 95 550
E-post: post@kjell-bjertnes.no

Heidi Sannes (varamedlem)
Tlf. m: 930 48 284
E-post: sannesheidi@gmail.com

 

TEKNISK UTVALG:

Leder:
Bjørn Birkeland
Tlf: 943 97 451
E-post: bjoebirk@me.com

Kjell Ivar Larsen
Tlf. 906 89 161
E-post: kjilars@online.no

Turid Foss
Tlf. 906 72 287
E-post: tufoss@online.no

Per Gunnar Hansen
Tlf. 926 51 314
E-post: per-gunnar.hansen@ntfk.no

Heidi Stenbock-Haakestad
Tlf. 928 04 303
E-post: heidi.haakestad@gmail.com
 

MASTERSUTVALGET:

Leder:
Heidi Jørgensen Krokdal
m: 416 00 282
E-post: heidi.jorgensen.krokdal@hotmail.com

Øystein Lægreid
m: 924 02 000
E-post: oystein.legreid@online.no

Nils Enger
m: 412 73 678
E-post: nils.enger@gmail.com

Geir Nilsen
m: 971 37 578
E-post: gasni@online.no

Øyvin Wormnæs
m: 917 96 233
E-post: oew@outlook.com

Chris Becker
m: 900 63 900
E-post: christin.becker@gmail.com

TURRITTUTVALGET:

Leder:
Heidi Jørgensen Krokdal
m: 416 00 282
E-post: heidi.jorgensen.krokdal@hotmail.com

Morten Mørk (Styrkeprøven)
E-post: morten.mork@styrkeproven.no

Marton Digernes (Bryne CK)
E-post: marton@digernes.eu

Sølvi Amundsen Aas (Birkebeinerrittet)
E-post: solvi@birkebeiner.no

Siri Ommedal (Nordsjørittet)
E-post: siri@nordsjorittet.no

Marit Brokke (Telemark Tours)
E-post: mb@grenlandsk.no

 

Nyheter

Bilde: Prosjektleder for kursutvikling Vidar Bringeland Sørensen og prosjektkoordinator Kirsti Ruud har gjort en...
Illustrasjonsbilde: Det norske U23 landslaget for kvinner før EM fellesstarten i fjorårets Danmark. Norges...
Opplæring av private vakter under sykkelritt blir mindre kostnadskrevende og enklere å gjennomføre med nettkurs....
(f.v.) President i A.S.O, Jean-Etienne Amaury; rittambassadør Thor Hushovd, forsvarsminister Frank Bakke-Jensen og...
Så langt er det avholdt 16 kurs for løypevakter, der 566 personer har deltatt i klasseromskurs rundt om i landet. Neste...
Norges Cykleforbund skal i slutten av 2017 kartlegge tilbudet som finnes i klubber for parasyklister. Hvis du ønsker å...
GU CX har i samarbeid med sportslig avdeling satt sammen følgende «guide» for å synliggjøre mulighetsrommet og...
Vaktkurs Med bakgrunn i de nye forskriftsendringene for sykkelritt på veg, blir det utviklet kurs for å utdanne...
Sekundstrid da Team Sunweb tok gullet Team Sunweb var glade og overraskende vinnere av kvinnenes lagtempokonkurranse...
Da er ungdomsprosjektet vårt endelig kommet i gang og denne helgen hadde vi 1.samling. Det var mange spente ungdommer...