Utvalg og komitèer

TEKNISK UTVALG:

Leder:
Bjørn Birkeland
Tlf: 943 97 451
E-post: bjoebirk@me.com

Kjell Ivar Larsen
Tlf. 906 89 161
E-post: kjilars@online.no

Turid Foss
Tlf. 906 72 287
E-post: tufoss@online.no

Per Gunnar Hansen
Tlf. 926 51 314
E-post: per-gunnar.hansen@ntfk.no

Bjørn Holmvik
Tlf. 996 09 347
E-post: bholmvi@online.no

MASTERSUTVALGET:

Leder:
Heidi Jørgensen Krokdal
m: 416 00 282
E-post: heidi.jorgensen.krokdal@hotmail.com

Øystein Lægreid
m: 924 02 000
E-post: oystein.legreid@online.no

Nils Enger
m: 412 73 678
E-post: nils.enger@gmail.com

Geir Nilsen
m: 971 37 578
E-post: gasni@online.no

Truls Haugseth
m: 414 82 559
E-post: truls.haugseth@bravida.no

Øyvin Wormnæs
m: 917 96 233
E-post: oew@outlook.com

Chris Becker
m: 900 63 900
E-post: christin.becker@gmail.com

TURRITTUTVALGET:

Leder:
Heidi Jørgensen Krokdal
m: 416 00 282
E-post: heidi.jorgensen.krokdal@hotmail.com

Morten Mørk (Styrkeprøven)
E-post: morten.mork@styrkeproven.no

Marton Digernes (Bryne CK)
E-post: marton@digernes.eu

Sølvi Amundsen Aas (Birkebeinerrittet)
E-post: solvi@birkebeiner.no

Siri Ommedal (Nordsjørittet)
E-post: siri@nordsjorittet.no

Marit Brokke (Telemark Tours)
E-post: mb@grenlandsk.no
 

LOVUTVALGET:

Stein Arne Hammersland (leder)
Tlf m: 922 32 490
E-post: sahtrek@online.no
   
Inger Ness
Tlf. m: 930 09 728
E-post: inger_ness@yahoo.no

Ove Veum (varamedlem)
Tlf. m: 920 40 905
E-post: oveveum@online.no
   
DISIPLINÆR- OG SANKSJONSUTVALGET:
   
Øistein Eriksen (leder)
tlf.: 915 18 043
E-post: oei-e@online.no
   
Lisbeth Berntsen Huse
Tlf. m: 994 88 278
E-post: fmoplbh@fylkesmannen.no  
  
Per Inge Simonsen
Tlf. m: 957 78 757
E-post: pisimons@online.no

Roar Sæterhaug (varamedlem)
Tlf. m: 918 97 463
E-post: roarsat@gmail.com

KONTROLLKOMITÈEN:
   
 Gaute Kindervåg
 Tlf. m: 901 72 374
 E-post: gki@mento.no
   
 Arne Blakkisrud
 Tlf. m: 911 53 447
 E-post: arne@haugrud.no

 Turid Lindheim Nilsen
 Tlf. m: 920 49 478
 E-post: tulindhe@online.no

 Anne-Lise Katle (varamedlem)
 Tlf. m: 900 20 516
 E-post: anne-lise.katle@fleten.no 

 Jan Erik Steen (varamedlem)
 Tlf. m: 922 53 261
 E-post: janerik@maja.no
   
VALGKOMITÈEN:
    
Øystein Lægreid (leder)
Tlf. m: 924 02 000
E-post: oystein.legreid@online.no

Asbjørn Andersen
Tlf. m: 975 75 070
E-post: asbjorn.andersen@ntebb.no

Elisabeth Haarr
Tlf. m: 952 68 656
E-post: elisabeth.haarr@lyse.net
   
 Lisbet Christensen Johansen (varamedlem)
 Tlf. m: 454 81 260
 E-post: lisbetcj@gmail.com
   

 

 

Nyheter

Illustrasjonsfoto NCF sitt ungdomsutvalg. Norges Cykleforbund lanserer i forbindelse med sykkel-VM i Bergen et eget...
Årets VM maraton går av stabelen syd i tyske Singen hvor det var EM i 2015. Den gangen ble Gunn Rita Dahle Flesjå...
Norsk terrengsykling er i framgang. Denne sesongen har vi så langt gjort store fremganger og vi er meget inspirert over...
Vi gikk inn i forberedelsene til verdenscupen i Albstadt med stor suksess i Nove Mesto sterkt i minne. Petter Fagerhaug...
Foto: tourdesfjords.no/Mario Stiehl Den store favoritten Edvald Boasson Hagen understreket sin dominans av Tour...
Ja da har vi ankommet Albstadt i Tyskland. En mange årig arranggør av verdenscup, også VM arrangør i 2020. Reisen fra...
Edvald Boasson Hagen vant 1. etappe av Tour of Norway mellom Hønefoss og Asker på selveste nasjonaldagen og 30-års...
Anita Stenberg har igjen klatret på den internasjonale UCI rankingen - Track Women Elite. Anita har størst...
Anita Stenberg endte tilslutt på en fremragende 15 plass i Omnium - "banesyklingens mangekamp" - der det konkurreres i...
Anita Stenberg endte på en fremragende 10 plass i Points Race på VM's siste dag. Det var et meget tøft felt som...