Utvalg og komitèer

TEKNISK UTVALG:

Leder:
Bjørn Birkeland
Tlf: 943 97 451
E-post: bjoebirk@me.com

Kjell Ivar Larsen
Tlf. 906 89 161
E-post: kjilars@online.no

Turid Foss
Tlf. 906 72 287
E-post: tufoss@online.no

Per Gunnar Hansen
Tlf. 926 51 314
E-post: per-gunnar.hansen@ntfk.no

Bjørn Holmvik
Tlf. 996 09 347
E-post: bholmvi@online.no

MASTERSUTVALGET:

Leder:
Heidi Jørgensen Krokdal
m: 416 00 282
E-post: heidi.jorgensen.krokdal@hotmail.com

Øystein Lægreid
m: 924 02 000
E-post: oystein.legreid@online.no

Nils Enger
m: 412 73 678
E-post: nils.enger@gmail.com

Geir Nilsen
m: 971 37 578
E-post: gasni@online.no

Truls Haugseth
m: 414 82 559
E-post: truls.haugseth@bravida.no

Øyvin Wormnæs
m: 917 96 233
E-post: oew@outlook.com

Chris Becker
m: 900 63 900
E-post: christin.becker@gmail.com

TURRITTUTVALGET:

Leder:
Heidi Jørgensen Krokdal
m: 416 00 282
E-post: heidi.jorgensen.krokdal@hotmail.com

Morten Mørk (Styrkeprøven)
E-post: morten.mork@styrkeproven.no

Marton Digernes (Bryne CK)
E-post: marton@digernes.eu

Sølvi Amundsen Aas (Birkebeinerrittet)
E-post: solvi@birkebeiner.no

Siri Ommedal (Nordsjørittet)
E-post: siri@nordsjorittet.no

Marit Brokke (Telemark Tours)
E-post: mb@grenlandsk.no
 

LOVUTVALGET:

Stein Arne Hammersland (leder)
Tlf m: 922 32 490
E-post: sahtrek@online.no
   
Inger Ness
Tlf. m: 930 09 728
E-post: inger_ness@yahoo.no

Ove Veum (varamedlem)
Tlf. m: 920 40 905
E-post: oveveum@online.no
   
DISIPLINÆR- OG SANKSJONSUTVALGET:
   
Øistein Eriksen (leder)
tlf.: 915 18 043
E-post: oei-e@online.no
   
Lisbeth Berntsen Huse
Tlf. m: 994 88 278
E-post: fmoplbh@fylkesmannen.no  
  
Per Inge Simonsen
Tlf. m: 957 78 757
E-post: pisimons@online.no

Roar Sæterhaug (varamedlem)
Tlf. m: 918 97 463
E-post: roarsat@gmail.com

KONTROLLKOMITÈEN:
   
 Gaute Kindervåg
 Tlf. m: 901 72 374
 E-post: gki@mento.no
   
 Arne Blakkisrud
 Tlf. m: 911 53 447
 E-post: arne@haugrud.no

 Turid Lindheim Nilsen
 Tlf. m: 920 49 478
 E-post: tulindhe@online.no

 Anne-Lise Katle (varamedlem)
 Tlf. m: 900 20 516
 E-post: anne-lise.katle@fleten.no 

 Jan Erik Steen (varamedlem)
 Tlf. m: 922 53 261
 E-post: janerik@maja.no
   
VALGKOMITÈEN:
    
Øystein Lægreid (leder)
Tlf. m: 924 02 000
E-post: oystein.legreid@online.no

Asbjørn Andersen
Tlf. m: 975 75 070
E-post: asbjorn.andersen@ntebb.no

Elisabeth Haarr
Tlf. m: 952 68 656
E-post: elisabeth.haarr@lyse.net
   
 Lisbet Christensen Johansen (varamedlem)
 Tlf. m: 454 81 260
 E-post: lisbetcj@gmail.com
   

 

 

Nyheter

Utstyrsregulering av terrengsykler i aldersbestemte klasser Bakgrunn En måling under NM/UM i juni 2016 i...
Landslaget hadde sist helg samling i Rogaland. Et av målene med samlingen var å etablere/styrke landslagskulturen. Vi...
  Tryg Forsikring er ny hovedsponsor for NCF og samarbeidspartner på forsikring. Sammen har vi skreddersydd en...
For første gang på veldig mange år, blir det igjen arrangert Nordisk mesterskap på bane i 2017. Det er Danmark og...
Helgen 27.-29. januar blir det arrangert JENTESAMLING i Hønefoss, med start fredag kl. 18.00. Vi har satt ny...
Med bakgrunn i den nye forskriften om sykkelritt på vei inviterer vi alle våre arrangører til et felles arrangørseminar...
Norges Cykleforbund ønsker alle våre regioner, klubber, UCI-lag, tillitsvalgte, arrangører, støtteapparat,...
Det har gjennom en lang tid nå hvert jobbet med kommende sesong. I denne prosessen er seleksjonen av ryttere en sentral...
Foto: Kåre Dehlie Thorstad I forbindelse med den nasjonale jentesamlingen inviterer Norges Cykleforbund...
JENTER PÅ HJUL - 20000 jenter i 2020 Norges Cykleforbund (NCF) ønsker å få flere jenter til å sykle. NCF har...