Kontaktpersoner | NCF

Kontaktpersoner

JENTER PÅ HJUL PROSJEKTGRUPPA BESTÅR AV:

Navn Region E-post Tlf.
Sophie Thorell Prosjektansvarlig NCF sophie.thorell@sykling.no 942 97 033
Beate Stenberg NCF beate.stenberg@sykling.no 911 37 568
Tone Midtsveen Region TeVeBu tone-midtsveen@live.no 476 03 802
Therese Kristiansen Region Nord theresek86@gmail.com 920 64 649
Martine A. Joks Region Nord martinejoks_97@live.no 991 27 093
Marit Sælemyr Region Vest marit.saelemyr@hotmail.com 976 97 545
Celine Solheim Region Øst celsolheim@gmail.com 484 21 288
Anne-Lise Katle Region Øst Anne-Lise.katle@fleten.no 900 20 516
Hanne Berg Eriksen Region Innlandet hanneberg@live.no 901 44 747
Arild Skjelstad Region Midt Arild.Skjelstad@powel.no 481 64 714


Prosjektgruppa "Jenter på hjul"
Bak fra v: Sophie Thorell, Anne-Lise Katle, Tone Midtsveen, Marit Sælemyr og Arild Skjelstad.
Foran fra v.: Therese Kristiansen, Martine A. Joks og Beate Stenberg.

TA GJERNE KONTAKT MED OSS OM DU HAR SPØRSMÅL OM "JENTER PÅ HJUL".

Nyheter

Så langt er det avholdt 16 kurs for løypevakter, der 566 personer har deltatt i klasseromskurs rundt om i landet. Neste...
Norges Cykleforbund skal i slutten av 2017 kartlegge tilbudet som finnes i klubber for parasyklister. Hvis du ønsker å...
GU CX har i samarbeid med sportslig avdeling satt sammen følgende «guide» for å synliggjøre mulighetsrommet og...
Vaktkurs Med bakgrunn i de nye forskriftsendringene for sykkelritt på veg, blir det utviklet kurs for å utdanne...
Sekundstrid da Team Sunweb tok gullet Team Sunweb var glade og overraskende vinnere av kvinnenes lagtempokonkurranse...
Da er ungdomsprosjektet vårt endelig kommet i gang og denne helgen hadde vi 1.samling. Det var mange spente ungdommer...
Løypevaktkurset er nå klart og vil i første omgang gjennomføres som klasseromskurs. Alle klubber tilknyttet Norges...
(13. august 2017) Dylan Teuns (BMC Racing Team) ble verdig vinner av den siste etappen og sammenlagtseieren da han...
Vi reiste til EM i Italia med god selvtillit og håp om flere topp plasseringer. Vi endte opp med en uhyre sprek 3....
Petter Fagerhaug leverte et sterkt ritt og ble nr. 6 i dagens WC i Lenzerheide. Erik Hægstad lå lenge sammen med Petter...